DUYURULAR

BAŞVURU SAHİPLERİ VE ACENTELERİN DİKKATİNE:

PORTEKİZ ERASMUS BAŞVURULARI HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU : "PORTEKİZ" İÇİN ERASMUS KAPSAMINDA OLAN VE 1 KEREDE 90 GÜNDEN FAZLA KALIŞLI VİZE BAŞVURULARI MERKEZİMİZDEN YAPILAMAYACAKTIR. 90 GÜNDEN AZ KALIŞLI ERASMUS BAŞVURULARI MERKEZİMİZDEN YAPILABİLİR.

NORVEÇ VİZE BAŞVURULARI HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU :
NORVEÇ BAŞVURULARI İÇİN DAHA ÖNCE PARMAK İZİ VERİLMİŞ OLSA BİLE BAŞVURU SAHİBİ ŞAHSEN GELMEK ZORUNDADIR.
İSTANBUL BAŞVURU MERKEZİMİZDEN SADECE MARMARA BÖLGESİNDE İKAMET EDEN KİŞİLERİN BAŞVURULARI KABUL EDİLECEKTİR. BÖLGE BİLGİSİ İÇİN
TIKLAYIN

MACARİSTAN İÇİN D TİPİ OTURUM VİZESİ BAŞVURULARI İSTANBUL VE ANKARA AS VISA SOLUTIONS BAŞVURU MERKEZİMİZLERİMİZDE YAPILMAKTADIR.

PORTEKİZ VİZE BAŞVURULARI İÇİN ÖNEMLİ DUYURU : PORTEKİZ'DEN OTURUM İZNİ BAŞVURULASU ONAYLANMIŞ KİŞİLERİN OTURUM KARTLARINI ALMAK İÇİN YAPACAKLARI VİZE BAŞVURULARI SADECE PORTEKİZ ELÇİLİĞİ'NDEN KABUL EDİLECEKTİR.

SMS BİLGİLENDİRME HİZMETİ ALAN KİŞİLER İÇİN BİLGİ DUYURUSU : 6698 No.lu Kişisel Verileri Koruma Kanunu için tıklayın  detaylı bilgi için tıklayın

HAKSIZ KAZANÇ, DOLANDIRMA VE BENZERİ FAALİYETLER HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU : Başvuru bedeli havale-eft ve benzeri ödeme şekilleri ile kabul edilmemektedir. Başvuru bedeli, başvuru esnasında veznemize nakit ve Euro olarak ödenmektedir

 

AS Visa Solutions başvuru merkezi kapısının önünde ve sokağında belirli bir ücret karşılığında hizmet sunan kişilerden,  AS Visa Tarafından yetkilendirilmemiş acentelerden ya da tercüme bürolarından hizmet almanızı AS Visa Solutions olarak önermemekteyiz. Daha önceki tecrübelerimizden başvuru sahiplerinin doğru bilgilendirilmedikleri ve yanlış belgeler sundukları gözlemlenmektedir. Macaristan Büyükelçiliği, Macaristan Başkonsolosluğu ve AS Visa Solutions Vize İşlem Merkezinin bu kişilerle, yetkisiz acentelerle ve tercüme bürolarıyla bir bağlantısının olmadığı hususunu bilgilerinize arz ederiz.

VIS’li vize sahibi bireysel başvuru sahiplerinin dikkatine, VIS ibaresi (25.09.2014 sonrası alınmış 5 yıl geçerli parmak izi olan schengen vizesi) yer alan Schengen vizeniz var ise sizin adınıza sadece kurumsal olarak kurumumuzda kaydı olan acenteler aracılığıyla şahsen gelmeden başvuru yapabilirsiniz. VIS ibaresi olan vizeniz olsa bile, 3.kişiler, aile bireyleri (eş-kardeş-anne-baba…) soy-ad aynı bile olsa başvuru sahibi adına (sizin adınıza) başvuru yapamazlar. Sadece, Şahsen gelerek ya da Acente aracılığı ile başvuru yapılabilir.