SEYAHAT SİGORTASI

Değerli Yolcularımız,


Tüm AB ve Schengen ülkeleri başta olmak üzere birçok ülke vize alımı sırasında ve kendi ülkelerine girişte sağlık sigortasını zorunlu hale getirmiştir.

AB/Schengen ülkelerine giren tüm yabancı uyruklular geçerli sağlık sigortası yaptırmak zorundadır. Yaptıracağınız Seyahat Sağlık Sigortasının Schengen müktesebatını eksiksiz olarak uygulayan tüm AB ülkelerinde geçerli olması gerekir. Vize Merkezimizde yaptıracağınız Seyahat Sağlık Sigortası poliçeniz ile, yukarıda belirtilen hususlara ilave olarak aşağıdaki teminatlara da sahip olursunuz.


Zorunlu yurtdışı seyahat sağlık sigortanızı, vize merkezlerimizde günlük 2 Euro’dan başlayan” fiyatlarla, dakikalar içerisinde” yaptırabilirsiniz. ( Sigorta süreleri, 1-8 gün, 9-16 gün, 17-30 gün ve maksimum 1 yıl olarak tanzim edilir. Fiyatlar seyahat süresine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.)

ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI HAKKINDA : 

 Seyahat Sağlık Sigortası ve Eğitim amaçlı yurtdışına çıkacak öğrencilerimiz için Smart Sağlık Sigortası ve diğer sigorta seçeneklerimiz hakkında Detaylı bilgi almak için irtibata geçebilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası ile sadece vize alabilme koşullarından birini de yerine getirmekle kalmaz, seyahatiniz sırasında karşılaşabileceğiniz her türlü kaza ve ani hastalık riskine karşı önlem almış olursunuz. Seyahat sağlık sigortası seyahatlerinizde size, kaza ve ani hastalık durumunda güvence sağlarken sağlık danışmanlığı ve asistan hizmetler de sunar. Poliçenizin kapsamı ile ilgili bilgiyi sigorta danışmanınızdan alabilirsiniz.
AB/Schengen ülkelerine giren tüm yabancı uyruklular geçerli sağlık sigortası yaptırmak zorundadır. Yaptıracağınız Seyahat Sağlık Sigortasının Schengen müktesebatını eksiksiz olarak uygulayan tüm AB ülkelerinde geçerli olması kuralının yanı sıra minimum olarak aşağıdaki teminatları da içermesi gerekir.

Sayın Başvuru sahibi, Seyahat Sağlık Sigortası, Vize başvurularında sunulması zorunlu belgedir. Seyahat Sağlık sigortalarınızın orjinalliği açısından başvuru merkezlerimizde yaptırmanızı öneririz. Vize başvuru merkezimizde hizmet veren tam yetkili sigorta acentesi bilgileri aşağıdadır :

İSTANBUL GÜVEN SİGORTA ACENTELİK HİZMETLERİ

0212 225 00 61

info@istanbulguvensigorta.com.tr