Resmi Tatiller

 

RESMİ TATİLLER 2024

1 Ocak 2024: Pazar

15 Mart 2024: Cuma

29 Mart 2024: Cuma

31 Mart - 1 Nisan 2024: Pazar ve Pazartesi

9-10-11-12 Nisan 2024: Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma

23 Nisan 2024: Salı

1 Mayıs 2024: Çarşamba

19-20 Mayıs 2024: Pazar, Paraztesi

15-16-17-18-19 Haziran 2024: Cumartesi, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba

15 Temmuz 2024: Pazartesi

19-20 Agustos 2024: Pazartesi, Salı

30 Ağustos 2024: Cuma

23 Ekim 2024: Çarşamba

29 Ekim 2024: Salı

1 Kasım 2024: Cuma

24-25-26 Aralık 2024 Pazartesi-Salı

OFFICIAL HOLIDAYS 2023

25-26-27-28-29 December :  Monday, Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday

OFFICIAL HOLIDAYS 2024

January 1, 2024 - Sunday

March 15, 2024 - Friday

March 29, 2024 - Friday

March 31, 2024 - April 1 2024 - Sunday, Friday

April 9-10-11-12, 2024 - Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday

April 23, 2024 - Tuesday

May 1, 2024 - Wednesday

May 19-20, 2024 - Sunday, Monday

June 15-16-17-18-19, 2024 - Saturday, Sunday, Monday, Tuesday, Wednesday

July 15, 2024 - Monday

August 19-20, 2024 - Monday, Tuesday

August 30, 2024 - Friday

October 23, 2024 - Wednesday

October 29, 2024 - Tuesday

November 1, 2024 - Friday

December 24-25-26, 2024 - Tuesday, Wednesday, Thursday